Tere tulemast MyFinancier blogisse!

Siit blogist on teil edaspidi võimalik leida ülevaateid meie toimetamistest ja juhiseid rakenduse MyFinancier kasutamiseks. Viimaseid rikastame omalt poolt läbikatsetatud rahatarkuse nippidega ning näidetega oma teekonnast finantsvabaduse poole püüdlemisel.

Head lugemist!

NIPID KULUDE ANALÜÜSIMISEKS

Olen jälginud enda pere kulutusi juba ligikaudu 13 aastat, küll erinevate abivahendite ja programmidega ning ka erineva ajalise sagedusega. Hiljuti kui jagasin ühes workshopis rahatarkuseid, siis küsiti minu pikemaajalise kogemuse põhjal parimaid kulude analüüsimise nippe. See pani mind pikemalt mõtlema, et mis need oluliseimad asjad siis on, mida ise teen ja teistele võiks soovitada.

RAHAASJAD KONTROLLI ALLA!

On hulgaliselt rahatarkuse raamatuid, koolitusi ja artikleid, mis annavad inimestele kõiksugu häid soovitusi kuidas lisa teenida, kust on võimalik säästa ja kuhu investeerida, et jõuda paremale rahalisele järjele või jõuda lausa finantsvabaduseni. Miks siis vaid käputäis inimesi suudab neist reaalselt kasu lõigata?

MEIE LUGU

… Kuluski „vaid“ kaks aastat ning oli valmis saanud meie pere hea abimees MyFinancier ehk minu finantsist. Kui vaid vähesed võivad lubada endale nende pere rahaasjadega tegeleva isikliku finantsisti palkamist, siis minul oli selleks MyFinancier ja seda kuise lisakuluta. Pere rahaasjade Exceli mudel sai seejärel ametlikult pensionile saadetud 🙂 …

Veebilehe kasutamist jätkates nõustud küpsiste kasutamisega.